Accumark Tasarımdan Üretime Tüm Veriyi Entegre Ediyor

> Accumark Tasarımdan Üretime Tüm Veriyi Entegre Ediyor
Accumark Tasarımdan Üretime Tüm Veriyi Entegre Ediyor
 
Gerber, AccuMark® 12 Sürümü ile süreç hızlarını arttırma ve kullanımda kişiselleştirme yeniliğini getiriyor.
 
Kişiselleştirme, hayatı kolaylaştırma ve artı değer…
Müşteriler tümünü ister. Müşteriler, marka ve perakendecilerin ihtiyaçlarını anlamasını, yeni model ve eğilimleri her zamankinden daha hızlı teslim etmesini beklerler. “Günümüzde hayatta kalmak ve daha da önemlisi gelişmek için, moda bileşenleri becerilerini, hızlarını ve ulaşılabilirliklerini geliştirmek ihtiyacındalar.”  diyen Gerber Technology CAD Ürün Grubu Yönetim Başkan Yardımcısı Mary McFadden “Accumark Platformu 12 sürümümüz optimize edilmiş planlama ve üretim yoluyla tasarım ve geliştirmeden 3 boyutlu numunelendirmeye kadar ürünün taleplerinin karşılanması için pazara sunulmaktadır.” ifadesini kullandı.
Bu Gerber’in 2019 için planladığı bir çok yenilikten sadece biri ve ilkidir. New York’taki Gerber Gelişim Merkezi ve Mikro Fabrika açılışı, bu yıl Gerber’in  kuvvetli iş ve ürün yol haritası sunacağının kayda değer bir göstergesidir. Accumark 12 sürümü, işinizin hız ihtiyacını karşılayacak ve müşterilerin kişiselleştirmeye yönelik taleplerine cevap verecek. Güçlü özellikleri, tümüyle optimize edilmiş üretim operasyonları yanı sıra talebe bağlı dijital baskı iş akışlarını karşılamaya da uygundur.
 
Accumark 12 sürümü şu geliştirmeleri içeriyor: 
AccuMark 2D CAD – Sektör lideri kalıp tasarım, serileme ve pastal hazırlama akıllı CAD sistemi Accumark 12 sürümünde bir çok yeni özellik taşıyor. Yeni özellikler, işleri kolaylaştırmanın yanı sıra kullanıcılara modern kontroller ve kişiselleştirme için daha fazla seçenek ile tüm iş akışlarını daha fazla kontrol edebilmeye odaklanmıştır. Bazı anahtar geliştirmeler arasında, tadilatlara daha kolay bir alternatif olarak çok boyutlu serileme, süreçleri kısaltmak ve basitleştirmek üzere kalıp sihirbaz güncellemeleri, genişletilmiş dijital baskı iş akış fonksiyonları, kişiselleştirilmiş raporlama seçenekleri ve görsel kişiselleştirme araçları sayılabilir.
AccuMark 3D – Sektörün lider tam entegre 2D-3D çözümü, Accumark 11 sürümünde eklenen Avametric Kumaş Simulasyon motoru entegrasyonu üzerine inşa edilmeye devam ediyor. Accumark 12 sürümü, daha yüksek seviyede bir gerçeklik sağlamak üzere Vizoo ve X-Rite tarayıcılardan optik ve yüzey tekstür efektleri için desteği ekliyor. Simulasyon içindeki yeni canlı etki, kullanıcının bir giysiyi sürükleyerek fit kontrolü ve değerlendirmesine yardımcı oluyor. Ek pozları olan mankenler kişiselleştirme ve hızla yardımcı olmak üzere eklenmiş ve son olarak tasarımcıların fikir aşamasında erken değerlendirmelerini sağlamak için Accumark şimdi ürün geliştirme süreçlerini haftalarca kısaltacak ve hızı arttıracak yüksek çözünürlüklü fotorealistik prototip hizmeti sağlamaktadır.  
AccuPlan™ – Accumark ile serim ve kesim planlamasını optimize etmek üzere sorunsuz bir entegrasyon sağlamaktadır. AccuPlan 12 sürümü, kumaş kenarı tutmak için çoklu kumaş özelliklerinin eklenmesini, çekme/germe yüzde değerlerini ve planlama ve raporlama özelliklerinde önemli geliştirmeleri içermektedir. AccuPlan uygulamasına dair güncellemeler hız, verimlilik ve malzeme kullanım optimizasyonu gelişimini sağlamaya devam etmektedir. Yeni kumaş özellikleri daha iyi planlama ve optimize edilmiş malzeme kullanımına olanak sağlar. Raporlamada kişiselleştirme ve yeni üretim takip raporu eklentileri, daha iyi yönetim kontrolü ve geliştirilmiş beceri için iş akışına görsellik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çoklu alım siparişlerinin birlikte hazırlanabilme kabiliyeti ve kumaş tüketiminin doğru raporlanması gibi etkileri beraberinde getirir.
 
“Sektörün anahtar eğilimlerini izlemeye ve gelişim çevrimimiz içindeki müşterilerimizi yakından dinlemeye devam ediyoruz.” diyen McFadden. “Bu sürümde eklediğimiz tüm geliştirmeleri tetikleyen ve sağlayan budur.”  diyerek sözlerini noktaladı. 
AccuMark Platformu 12 sürümünün tanıtılması yanı sıra, kişiye özel eğitimler içeren Gerber University portalı, Accumark,3D,kalıp tasarım ve diğer bir çok  çözümün online eğitimini de sağlamaktadır.
Konuyla ilgili daha fazla bilgi edinmek üzere Gerber Technology temsilcisi Glengo Teknoloji (http://www.glengo.com.tr/ ) ile temas edilebilir. 
 

En çok okunan

Şehirli Stilin Öncüsü
Şehirli Stilin Öncüsü
NetWork İlkbahar/Yaz 2019 erkek koleksiyonu stil sahibi erkekler için modern ve güçlü tasarımlar sunuyor. İnovatif ürünlerden, bir erkeğin gardırobunun tamamlayıcısı basic parçalara kadar geniş ürün seçkisiyle baharı karşılıyor.
Kadının Stil Sahibi Jean Görünümü
Kadının Stil Sahibi Jean Görünümü
Özgürlüğün jeanleri Colin’s imzası taşıyor. Colin’s Kadın 2019 İlkbahar-Yaz Jeans Koleksiyonu mağazalarda…
Her Yüz Almandan On Tanesini Türk Konfeksiyon Sektörü Giydiriyor
Her Yüz Almandan On Tanesini Türk Konfeksiyon Sektörü Giydiriyor
Türkiye’ye 2018 yılında 17,6 milyar dolarlık döviz kazandıran Hazırgiyim ve konfeksiyon sektörü, yüzde 10’luk pazar payına sahip olduğu Almanya’daki konumunu güçlendirmek için harekete geçti.
Yeni Mevsime Romantik Bir Karşılama
Yeni Mevsime Romantik Bir Karşılama
Machka 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, yeni mevsimin romantik silüetlerini yumuşak geçişli tavrıyla yeniden yorumluyor. Machka kadınına atıfta bulunan koleksiyon parçaları, bu kez naif olduğu kadar güçlü tarafını ortaya çıkararak abartıdan uzak bir seçki sunuyor.
Fransa’da Türk Modası Rüzgârı Esti
Fransa’da Türk Modası Rüzgârı Esti
Türkiye’ye yıllık 18 milyar dolara yaklaşan döviz kazandıran Türk Hazırgiyim ve Konfeksiyon Sektörü, Paris’te Premiere Vision Manufacturing Paris Fuarı'nda Türk modası rüzgârı estirdi.
Hazırgiyim ve Tekstil Sektörleri 15,6 Milyar Dolar Dış Ticaret Fazlası Veriyor
Hazırgiyim ve Tekstil Sektörleri 15,6 Milyar Dolar Dış Ticaret Fazlası Veriyor
Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Burak Sertbaş, Türkiye’ye 2018 yılında 26 milyar dolar ihracat geliri kazandıran Hazırgiyim ve tekstil sektörlerinin, 15,6 milyar dolar dış ticaret fazlası vererek, Türkiye’nin dış ticaret açığının büyümesine engel olduğunu, bu iki sektörün Türkiye’de uzun yıllar yaşamaya devam edeceğini söyledi.
Accumark Tasarımdan Üretime Tüm Veriyi Entegre Ediyor
Accumark Tasarımdan Üretime Tüm Veriyi Entegre Ediyor
Gerber, AccuMark® 12 Sürümü ile süreç hızlarını arttırma ve kullanımda kişiselleştirme yeniliğini getiriyor.
Hyosung, Yeni Markasını Dünya Vitrinine Çıkarıyor
Hyosung, Yeni Markasını Dünya Vitrinine Çıkarıyor
Dünyanın en büyük spandex/elastan üreticisi HYOSUNG, creora® için yeni reklamlar, internet sitesi, etiketler ve diğer satış araçlarını içeren yeni bir birleştirilmiş dünya tanıtım kampanyası başlattı.