Epa Teknoloji ITM ve Texprocess’de En Son Yenilikleri ile Boy Gösterecek

> Epa Teknoloji ITM ve Texprocess’de En Son Yenilikleri ile Boy Gösterecek
Epa Teknoloji Firması Genel Müdürü Ogün Özol, ITM ve Texprocess fuarlarında sunacakları çalışmalarla ilgili dergimize özel açıklamalarda bulundu.

Tekstil Makineleri alanında dünyanın önde gelen fuarlarından biri olan ITM’e bu sene ilk kez katılacaklarını aktaran Ogün Özol, fuarda müşterilerinin beğenisine sunacakları makineler hakkında detaylı bilgiler verdi. ITM Fuarı’ndan beklentilerinin yüksek tuttuklarını ifade eden Özol, özellikle lojistik sektörünün ve büyük kapasiteli giyim firmalarının ilgisini çeken Marvela tunnel makinasını ve özelikle teknik tekstilde kullanılan Toria dikişsiz teknoloji makinalarını sergileyeceklerini belirtti.
Dünya tekstil endüstrisinin peş peşe buluşma merkezi konumunda olan ITM ve Texprocess fuarlarında yerini ayırtan EPA, son yıllarda makine portföyüne kattığı otomatik katlama ve ambalajlama makinelerinin yanı sıra teknik tekstil imalatında iddialı oldukları Toria dikişsiz teknoloji makinelerine de yer verecek.
Her iki fuar için de hazırlıklarına yoğun bir şekilde devam ettiklerini ifade eden Özol, “Dünyada konusunda tartışmasız lider konumunda olan EPA Akın gömlek makinalarını da her fuarda olduğu gibi yenilenmiş teknolojileri ve yeni ürün portföyümüz ile birlikte sergilemeye hazırlıyoruz. Her iki fuardan da beklentilerimiz oldukça yüksek. Başarılı fuarlar geçirmeyi arzu ediyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.