MYSTERY RANCH® 2023 Bahar Sürdürülebilir Sırt Çantası Koleksiyonunda Hyosung ile İş Birliği Yaptı

> MYSTERY RANCH® 2023 Bahar Sürdürülebilir Sırt Çantası Koleksiyonunda Hyosung ile İş Birliği Yaptı
MYSTERY RANCH, %100 geri dönüştürülmüş COULEE Sırt Çantası serisinin, geliştirilmesinde Hyosung ile olan ortaklığını ilerletiyor.
 
Bir misyonu başarmak isteyenler için konforlu yük taşıma, işlev ve dayanıklılık üzerine inşa edilmiş, endüstri lideri ambalaj şirketi, MYSTERY RANCH, küresel elyaf üreticisi ve değer zinciri çözümleri sağlayıcısı Hyosung ile iişbirliği yaparak; Hyosung’un GRS sertifikalı, %100 geri dönüştürülmüş Mipan® regen robic yüksek mukavemetli naylonuyla yapılan yeni sürdürülebilir COULEE Serisini üretti.
 
Genişletilmiş COULEE Serisi, hem gündüz yürüyüşçüleri hem de deneyimli sırt çantalı gezginler için yenilikçi tasarım ve sürdürülebilir taşıma çözümleri sunuyor. COULEE 20 & 30 sırt çantaları, hafif ve hızlı maceralar için tasarlanmıştır ancak bir zirveye yıldırım düşmesi veya taşranın yeni bir köşesini keşfetme konusunda eşit derecede beceriklidir.
 
COULEE 40 & 50, doğayla otantik karşılaşmalarla en çok motive olanlar için, günübirlik cesur yürüyüşler ve minimalist gecelemeler için tam da doğru miktarda alan sunar.
 
S23 Koleksiyonundan MYSTERY RANCH Coulee 50
 
Hyosung Global Pazarlama Direktörü Mike Simko, "MYSTERY RANCH, piyasadaki en konforlu ve dayanıklı sırt çantalarından biri olarak global bir üne sahip ve uzun ömürlü sırt çantalarının geliştirilmesindeki uzun süreli ortaklığımızdan gurur duyuyoruz. Ayrıca, %100 geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış sürdürülebilir bir sırt çantası serisi oluşturmalarına yardımcı olmak için yüksek performanslı Mipan® regen robic'imizi seçen ekibe minnettarız."
 
MYSTERY RANCH Başkanı Alex Kutches, “Mipan® robik yüksek mukavemetli naylondan yapılmış SCREE ve COULEE serilerimizin geliştirilmesinde yıllar boyunca Hyosung ile ortaklık yaptık. Artık Hyosung'un %100 geri dönüştürülmüş malzemelerinden yapılan güncellenmiş S '23 COULEE serimizin lansmanı ile iş birliğimizi sürdürmekten mutluluk duyuyoruz." dedi.
 
MYSTERY RANCH'ın COULEE paketleri, 2023 Baharında dünya çapında tüketiciler tarafından satın alınabilecek.